Zadzwoń: 513 31 21 21
/Pasy do przeprowadzek
Pasy do przeprowadzek2022-11-23T16:30:34+00:00

Pasy do przeprowadzek

Szukasz sprzętu, który ułatwi ci w przeprowadzce?
Twoja praca polega na częstym podnoszeniu oraz przenoszeniu ciężkich ładunków takich jak meble czy sprzęt AGD?

Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Przedstawiamy pasy do przeprowadzek. Do wyboru masz trzy wersje: ekonomiczną, standardową oraz profesjonalną. Zobacz wszystkie z nich i zdecyduj która wersja będzie dla Ciebie najkorzystniejsza.

Pasy do przeprowadzek – wersja profesjonalna

Nie znajdziecie na rynku bardziej solidnych i profesjonalnych pasów wspomagających przenoszenie ciężkich ładunków! Jest to autorski projekt zaprojektowany specjalnie na potrzeby jednej z większych w Polsce firm kurierskich. Wykonane są z bardzo mocnych i solidnych materiałów, które standardowo wykorzystywane są do profesjonalnego zabezpieczenia ładunku w transporcie.

Pasy do przenoszenia mebli
Dowiedz się więcej!
Kupisz tutaj!

Wersja standardowa

Standardowa wersja pasów do przeprowadzek powstała na bazie szelek asekuracyjnych. Pasy te działają na tej samej zasadzie co wersja profesjonalna. Różnią się natomiast solidnością oraz komfortem użytkowania.

Pasy do przenoszenia mebli
kupisz tutaj!

Wersja ekonomiczna

Ta wersja pasów do przeprowadzek przeznaczona jest dla osób, które sporadycznie planują pracować z ciężkimi przedmiotami. Nie jest to profesjonalny sprzęt, ale może okazać się wystarczającym rozwiązaniem. Argumentami za wyborem tego modelu mogą być niska cena oraz prosta budowa oraz łatwe i szybkie zastosowanie.