Zadzwoń: 513 31 21 21
/Uchwyt do noszenia nart

Rączka do noszenia nart Vika

Uchwyt do noszenia nart Vika jest naszą prostą propozycją na ułatwienie wypoczynku na nartach. Pomysł powstał w czasie jednego z corocznych wyjazdów narciarskich, a dokładniej w połowie morderczej, 700-metrowej drogi pod górkę z parkingu na wyciąg. Podczas takich morderczych spacerów w stroju narciarskim wraz z nartami zastanawiasz się, w jakiej pozycji najwygodniej jest nieść narty: na ramieniu, pod pachą czy może w dłoni. Na ramieniu jest duże ryzyko porwania kurtki a pod pachą i w dłoni drętwieją ręce oraz zwiększa ryzyko uszkodzenia nart. Wychodzi na to, że noszenie narty jest nieporęczne. Rozwiązaniem całego problemu jest mały i niepozorny pas.

Uchwyt do noszenia nart Vika zlozony

Uchwyt jest naszą propozycją na ułatwienie noszenia lub transportu naszych nart. Uchwyt jest łatwy i szybki w montażu, po złożeniu jest mały i poręczny oraz nie zawiera żadnych metalowych ani plastikowych elementów, które mogłyby uszkodzić nartę przy noszeniu lub zranić użytkownika podczas przechowywania w kieszeni. Uchwyt do noszenia nart jest bezpieczny. Noszenie nart w uchwycie przypomina noszenie aktówki, dzięki czemu nawet jak narty są ciężkie, ręka nie będzie nam drętwieć, a noszenie będzie wygodne. Zastosowaliśmy szeroką i grubą rękojeść z myślą o dłoni w rękawicy narciarskiej.

Uchwyt do noszenia nart Vika

Instrukcja zakładania uchwytu do noszenia nart Vika

Proces zakładania jest banalnie łatwy i szybki. Przed założeniem uchwytu należy złożone narty oprzeć lub położyć na boku. Celem ułożenia nart na boku jest dostęp do wiązania lewej i prawej narty z jednej strony.

  • przeciągnięcie rękojeści – przeciągnięcie rękojeści maksymalnie w jedną stronę w celu zwiększenia średnicy pętli co znacznie ułatwi zakładanie
  • obwiązanie wiązań – należy obwiązać pojedynczo przednie i tylne wiązania
  • wyśrodkowanie rękojeści – powoduje lepsze wyważenie uchwytu z nartami
Uchwyt do noszenia nart przed zalozeniem

Cały opis wraz z procesem zakładania uchwytu postaraliśmy się nagrać na filmie.

Gdzie kupić?

Uchwyt do noszenia nart kupisz tylko w naszym sklepie internetowym, gdzie poznasz jak uchwyt jest zbudowany.

Przejdź do sklepu!
By |2018-01-08T13:10:02+00:00styczeń 8th, 2018|Bez kategorii, Szyte na miarę|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment