Zadzwoń: 513 31 21 21
/Przydatne narzędzia dla kierowcy TIRa

Narzędzia dla kierowcy TIRa

Dla każdego zawodowego kierowcy najważniejszy jest dostarczenie niezniszczonego ładunku na czas. Istnieją pewne narzędzie pomocnicze dla kierowcy TIRa, które ułatwią oraz przyspieszą pracę kierowcy podczas załadunku i rozładunku naczepy. Narzędzia, które swoje miejsce znajdą razem z pasami transportowymi  w skrzynce narzędziowej lub w schowku tira.

Warto sobie obliczyć ile czasu zyskuje kierowca TIRa stosując narzędzia pomocnicze. Najlepszym przykładem będzie zwijarka do pasów transportowych, która pozwoli zaoszczędzić mnóstwo czasu na zwijaniu pasów. Oszczędność czasu, która w skali roku jest ogromna. Plusem dodatnim zwijania pasów jest przedłużenie żywotności takiego pasa, który zwinięty mniej się brudzi.

Użytkowanie narzędzi niesie ze sobą wiele zalet, któr kierowca oraz przewoźnik mogą dostrzec po pewny czasie.

Zawijarka do pasów transportowy

Zwijarka do pasów transportowych to niepozorne narzędzie, które służy do zwijania pasów. Proste w budowie i w użytkowaniu narzędzie pozwala znacznie przyspieszyć procedurę zwijania pasa transportowego nie brudząc przy tym rąk.

Co daje zwinięty pas transportowy?

  • Zwinięty pas transportowy jest gotowy do użycia – zwinięty pas nigdy nie zostanie przygnieciony przez ładunek oraz razem z drążkiem pomocniczym przyspieszy zamocowanie ładunku.
  • Zwinięty pas transportowy wydłuża swoją żywotność – zwinięta taśma w mniejszym stopniu narażona jest na zabrudzenia, które skutecznie niszczą taśmę poliestrową z której wykonany jest pas transportowy.
Przejdź do sklepu
Przejdź do sklepu

Wielofunkcyjny drążek pomocniczy

Drążek pomocniczy to wielofunkcyjne urządzenie zbudowane z myślą o usprawnieniu, przyspieszeniu oraz ułatwieniu pracy kierowcy podczas załadunku. Wielofunkcyjny drążek umożliwia dotarcie do ciężko dostępnych miejsca z poziomu gruntu unikając niebezpiecznych sytuacji takich jak wspinanie się na umieszczony na naczepie ładunek.

Wielofunkcyjny drążek składa się z teleskopowego drążka oraz trzech końcówek do przerzucania pasa transportowego oraz nakładania narożników na ładunek.

Dzięki długiej, teleskopowej tyczce umożliwia zabezpieczenie pasami transportowymi i narożnikami ładunku z poziomu gruntu.

Teleskopowy drążek zakończony jest adapterem, który umożliwia zamontowanie jednej końcówki.

Przejdź do sklepu
By |2021-09-14T16:04:57+00:00sierpień 19th, 2019|Bez kategorii|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment