Zadzwoń: 513 31 21 21
/Pasy transportowe – industrialny element wystroju

Pasy transportowe – industrialny element wystroju

Pasy transportowe mogą zostać wykorzystane nie tylko do mocowania ładunków, ale również mogą posłużyć jako industrialny element wystroju sklepowej wystawy. Spotkaliśmy się również ze zdjęciem stosu poduszek, które były delikatnie spięte pasem ściągającym. Zastosowanie pasów transportowych szczególnie cieszy nas i zwraca naszą uwagę, ponieważ pokazuję nam kreatywność w zastosowaniu pasów nie tylko w transporcie.

Zdecydowanie dużym atutem w zastosowaniu pasów do np. wystroju wnętrza jest wybór koloru taśmy albo napinacza. Dzięki możliwości wyboru koloru taśmy, pas idealnie będzie nawiązywał do wspomnianego przykład wystroju wnętrza. Wybór haków w niektórych przypadkach również może podkreślić industrialny wystrój wystawy, dzięki ciężko wyglądających metalowych elementach pasa.

W jaki sposób można zastosować pasy?

Pas w celach nietransportowych można zastosować na dwa sposoby. Pierwszy sposób jest spięcie ze sobą paru elementów za pomocą pasa ściągającego, który składa się z klamry lub mechanizmu ściągającego  oraz taśmy poliestrowej. Przykład jest widoczny na zdjęciu, na którym pas spina ze sobą bloki oraz drewniane blaty. Drugim sposobem jest zastosowanie pasa dwuczęściowego, który w odróżnieniu od pasa ściągającego dodatkowo wyposażony jest w haki. Do zastosowania tego rodzaju pasa, mogą być potrzebne punkty zaczepienia. Oczywiście miejsce wykorzystania i sposób zamocowania jest ograniczony tylko naszą kreatywnością.

Pasy szyte na miarę

W naszym sklepie oferujemy konfiguratory pasów transportowych, dzięki którym każdy samodzielnie może zaprojektować swój pas, wybierając poszczególne komponenty.

Konfiguracja!
Konfiguracja!
Konfiguracja!
Konfiguracja!
Konfiguracja!
Konfiguracja!
Przejdź do sklepu z pasami!
By |2021-06-28T16:50:43+00:00grudzień 7th, 2020|ABC pasów transportowych, Bez kategorii|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment