Zadzwoń: 513 31 21 21
/Siatka do przenoszenia akumulatorów

Siatka do przenoszenia akumulatorów

Jesteśmy jedną z nielicznych firm w Polsce, która od ręki projektuje i szyje wszelkiego rodzaju siatki transportowe, siatki do przenoszenia ładunku i pasy transportowe. Dla naszych Klientów szyjemy nawet pojedyncze sztuki. W dziale „Szyte na miarę” możecie zobaczyć nasze wszystkie projekty.

Siatka do przenoszenia

Często w swojej pracy macie do czynienia z przedmiotami ciężkimi, delikatnymi, trudnymi lub niebezpiecznymi w transporcie, które potrzebujecie podnieść lub przenieść. Aby ułatwić Wam tę pracę szyjemy, według waszych wytycznych, różnego rodzaju nosidła: siatki i kosze do przenoszenia.

Siatkę, którą tutaj prezentujemy została uszyta na indywidualne zamówienie do przenoszenia akumulatorów (dwa – jeden na drugim). Pudełko kartonowe imituje akumulator.

Siatki na zamówienie

Potrzebujesz siatki o nietypowym kształcie i przeznaczeniu? Nie ma problemu! Uszyjemy ją dla Ciebie! Zadzwoń lub napisz maila a my przedstawimy Ci wycenę i określimy czas realizacji.

Zadzwoń: 507 71 71 72
Siatka zabezpieczająca do noszenia
By |2018-11-22T21:23:20+00:00październik 6th, 2014|Szyte na miarę|0 Comments

About the Author:

Właściciel firmy Vika. Ekspert branży systemów zabezpieczeń ładunków. Od ponad 20 lat zajmuje się sprzedażą pasów transportowych, zawiesi i artykułów BHP. Specjalizuje się w pozytywnej obsłudze Klienta.

Leave A Comment