Zadzwoń: 513 31 21 21
/Zwijarka do pasów transportowych

Zwijarka do pasów transportowych

Czy Wy też macie problem ze zwijaniem pasów transportowych po skończonym rozładunku?
Zwijanie brudnych, zabłoconych i zniszczonych pasów to nic przyjemnego!
Przedstawiamy Wam idealne rozwiązanie tego problemu: zwijarka do pasów transportowych.

Kupisz tutaj!

Budowa zwijarki

Zwijarka do pasów to bardzo proste urządzenie, do którego potrzebujemy jedynie wkrętarkę. Zwijacz składa się z dwóch elementów: trzonka, który dostosowany jest do mocowania we wkrętarce oraz z ruchomej tarczy, która pozwala na równomierne nawijanie pasa transportowego.

Cała zwijarka zbudowana jest z elementów, które wykonane są z wytrzymałego tworzywa sztucznego, które jest odporne na zniszczenia.

Jak działa zwijarka do pasów transportowych?

Zwijarka do pasów to bardzo proste urządzenie! Końcówkę taśmy transportowej umieszczamy w szparze trzonka, a następnie zwiększamy obroty wkrętarki. Trzonek obraca się nawijając tym samym taśmę. Tarcza pozwala na równomierne nawijanie taśmy. Po nawinięciu pasa tarczę podnosimy delikatnie do góry, dzięki czemu uwolnienie zwiniętego pasa jest dużo łatwiejsze (profil trzonka zwęża się ku górze).

Modele zwijarek

W naszej ofercie dostępne są dwa rodzaje zwijarek do pasów: standardowa – uniwersalna oraz mniejsza wersja do zastosowania hobbistycznego (w naszych garażach czy samochodach osobowych do mniejszych pasów transportowych). Na standardowej zwijarce zwijana może być taśma o każdej szerokości – od 20 do 75 mm.

Film instruktażowy

Poniżej udostępniamy Wam film, na którym demonstrujemy działanie zwijarki do pasów. Jest to całkowicie nowy produkt zarówno w naszym asortymencie jak i na naszym rynku – jesteśmy jego jedynym dystrybutorem w Polsce. Zainteresowanych naszym produktem zapraszamy do kontaktu.

Kupisz tutaj!
By |2019-02-08T13:28:31+00:00listopad 24th, 2015|Pasy transportowe|0 Comments

About the Author:

Właściciel firmy Vika. Ekspert branży systemów zabezpieczeń ładunków. Od ponad 20 lat zajmuje się sprzedażą pasów transportowych, zawiesi i artykułów BHP. Specjalizuje się w pozytywnej obsłudze Klienta.

Leave A Comment