Zadzwoń: 513 31 21 21
/Hamak miejski

Hamak miejski z taśmy poliestrowej

Nie ukrywamy, że jesteśmy zaskoczeni sukcesem, jakim okazał się projekt pod tytułem „hamak miejski”. Hamak miejski naszego wykonania jest idealnym przykładem jak odpowiedni układ zszytych kawałków taśm poliestrowych, może być wykorzystywany nie tylko do transportu, ale i również w przestrzeni publicznej. Porządnie wykonany oraz starannie przemyślany projekt może dać chwile przyjemności wielu osobom, które pragną wygodnie zasiąść razem ze znajomymi na hamaku i zrelaksować się w centrum miasta.

Hamak miejski Bulwary Wiślane Warszawa

Taśma poliestrowa, z jakiej został wykonany hamak miejski, charakteryzuje się tym, że jest giętki, co jest kluczowe dla wygody użytkownika. Giętka taśmy idealnie dopasowują się do leżących użytkowników. Duża wytrzymałość na zerwanie taśmy poliestrowej oraz duże wymiary hamaków pozwalają na wygodne siedzenie więcej niż jeden osobie. Zaletą poliestru jest to, że szybko schnie, dzięki czemu hamak nie musi być chowany przed deszczem.

Hamak miejski swoje wykonanie oraz zamysł zawdzięcza siatką transportowym. Tego typu siatki mogą być wykorzystywane na wiele sposobów m.in. do zabezpieczenia paczek.

Wszystkie nasze hamaki zostały wykonane właśnie z taśmy poliestrowej o szerokość 50 mm. Tej szerokość taśma dostępna jest w co najmniej 9 różnych kolorach, dzięki czemu każdy projekt wykonany z taśmy poliestrowej można dopasować kolorystycznie do każdego otoczenia. Wytrzymałość taśmy jest zależna od koloru, lecz minimalna wytrzymałość taśmy poliestrowej to 4 tonu.

Pomysł hamaków miejskich został zaczerpnięty z ulic Nowego Jorku, gdzie hamaki zostały sfotografowane w miejskich parkach. Obecnie z hamaków naszego wykonania można skorzystać m.in. w Warszawie na Polach Mokotowskich, Placu Defilad czy Bulwarach Wiślanych oraz Białym Stoku w Parku Antoniuk, parku przy ul. A. Fredry, w pobliżu stawów przy ul. Marczukowskiej oraz jeszcze w paru innych miejscach w Polsce.

By |2019-06-22T15:24:04+00:00Marzec 20th, 2019|Szyte na miarę|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment