Zadzwoń: 513 31 21 21
/Belka rozporowa na burty
Belka rozporowa na burty2018-11-22T20:44:38+00:00

Belka rozporowa na burty

Szukasz szybkiego i łatwego poziomego zabezpieczenia ładunku?
Potrzebujesz unieruchomić palety z delikatnym ładunkiem,
który mógłby ulec zgnieceniu przy zastosowaniu pasów transportowych?
Rozważałeś zastosowanie belek rozporowych na burty?

Belka rozporowa na burty (belka naburtowa) to poziome zabezpieczenie, które blokuje ładunek zabezpieczając go przed przemieszczaniem się podczas transportu. Może być również stosowana jako belka odgradzająca przestrzeń ładunkową, która dzieli ładownię na wygodne przestrzenie, gdzie można rozdzielić ładunki przy czym belki rozporowe stalowe mają większy zakres regulacji szerokości  – od 2000mm do 2800mm.

Kupisz tutaj!
Belki rozporowe do zabezpieczenia ładunku w transporcie

Belka rozporowa aluminiowa

Belka aluminiowa o profilu prostokątnym składa się z dwóch części: węższej i szerszej. Jedna wchodzi w drugą, dzięki czemu można regulować szerokość (2400mm – 2700mm) na którą są rozpięte. Aluminiowa budowa sprawia, że belki są bardzo lekkie, poręczne i łatwe w użyciu.

Belka rozporowa stalowa

Belki rozporowe stalowe różnią się od aluminiowych profilem – kwadratowy.  Składają się z dwóch części, przy czym belki rozporowe stalowe mają większy zakres regulacji szerokości  – od 2000mm do 2800mm.

Gdzie można stosować belki rozporowe?

Belka rozporowa stosowana jest do zabezpieczenia ładunku na naczepie skrzyniowej z plandeką lub firanką, która posiada sztywne burty, na których będzie można łatwo zapiąć zamek belki.

Jeżeli potrzebujesz belki o niestandardowej długości bez problemu możemy od ręki przyciąć ją dla Ciebie.

 

 

Kupisz tutaj!